Date Range
Date Range
Date Range
Rejon gminy Barcin zamieszkały był od niepamiętnych czasów. Świadczą o tym znaleziska z jego okolicy. 500 lat temu była w dzisiejszym Złotowie osada ludzka przedstawicieli kultury amfor. Herb miasta był zawsze oznaką samorządu i oznaką reprezentacyjną miasta. Służył przy tym do oznaczania własności miejskiej, a w pierwszym rzędzie figurował na pieczęci miejskiej.
Nasz partner- Szubińskie Towarzystwo Kulturalne, po wyborach. We wtorek 6 marca 2018r. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Szubińskiego Towarzystwa Kulturalnego. Żołnierze Wyklęci ciągle nie dość znani. Co nam pozostało z dziedzictwa. Sto awarii i tysiąc przygód w drodze do Kirgistanu.
Cechy absolwenta Szkoły Podstawowej nr 2. Cechy absolwenta Gimnazjum nr 2. Sprawozdania z zebrań Rady Rodziców.
Tadeusza Drobińskiego znajdują się na stronie szubin24. Meandry grają Igraszki z diabłem. Kolekcja zdjęć z zawodów znajduje się na naszym FACEBOOKU.
w Szubinie w ramach obchodów 75. rocznicy odkrycia grobów katyńskich władze samorządowe gościły Dava Stewarda, syna byłego jeńca kapitana Donalda B. Znicze pod Dębami Katyńskimi w Szubinie.
Stanowisko TPPW w Mroczy ws. Ulica w Mroczy nosi imię Powstańców Wielkopolskich. Dokumenty w niniejszej sprawie publikujemy w załączeniu.
44 1140 2004 0000 3202 7690 1396. Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy Strazy Granicznej. Podziękowania za wsparcie dla Związku Powstańców Warszawskich.
Witamy na oficjalnej stronie Stowarzyszenia Klubu. W piękne sobotnie popołudnie Powstaniec rozegrał swój mecz z KKS Koluszki II. Trener Andrzej Łaska dokonał kilku zmian w porównaniu do zeszłotygodniowego spotkania z LKS. Dzisiaj zawodnicy Powstańca odbyli ostatnią jednostkę treningową przed kolejną serią spotkań w I grupie łódzkiej B-klasy. Tym razem Powstaniec w sobotę podejmie u siebie KKS. Łąkotki ważna struktura stawu kolanowego.
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est. Tytus Liwiusz, Ab Urbe condita, IX;1. Piotr Wysocki, inicjator powstania. Józef Chłopicki, dyktator powstania listopadowego.
Zauważyliśmy, że prawdopodobnie przeglądasz naszą stronę blokując wyświetlanie reklam. Wpływy z ich emisji stanowią główne źródło przychodu portalu, dlatego prosimy Cię o ich odblokowanie. Unikamy wszelkich natrętnych form reklamy. Możesz również alternatywnie wesprzeć nas przez darowiznę na rzecz Histmag. Lub zakupy w naszym sklepie. Szczegółowe wytyczne dla autorów artykułów.